Ledige lejeboliger

Vi har 47 lejeboliger som matcher dine behov

Vis filtrering
2 værelses – Munkebjergvænget 96, 1. lejl. 3 – Odense M Munkebjergvænget 96, 1. lejl. 3, 5230 Odense M

Denne skønne og lyse 2 værelses på 73 m² er beliggende på 1. sal i fantastiske Munkebjerg Park! Ejendommen er elevatorbetjent. Der er flot flisebadeværelse med bruseniche, væghængt toilet m.v. fra Grohe. Lækkert spejl med lys og vask med skabe fra Duravit. Der er gulvvarme og i hjørnet i badeværelset er en skøn Sonos højtaler....

Månedlig leje
8.825,-
Depositum
26.475,-
Størrelse
2 værelser - 73 m2
2 værelses – Falen 31A, 1. tv – 5000 Odense C Falen 31A, 1. tv, 5000 Odense C

I det attraktive Vesterbrokvarter i Odense udlejes denne skønne 2-værelses lejlighed på 72 m², beliggende i en af koncernens smukkeste ejendomme. Lejligheden byder velkommen via en rummelig entré med adgang til alle boligens rum. Her får du et pænt badeværelse med bruseniche samt et lækkert køkken med hårde hvidevarer og plads til en mindre spiseafdeling....

Månedlig leje
6.283,-
Depositum
18.849,-
Størrelse
2 værelser - 70 m2
3 værelses – Skibhusvej 25, 3. sal – Odense C Skibhusvej 25, 3. sal., 5000 Odense C

I det eftertragtede Skibhuskvarter, centralt beliggende i Odense C, udlejes nu en indflytningsklar og nyistandsat 3-værelses lejlighed på 92 m², beliggende på 3. sal. Lejligheden har desuden en stor, anvendelig hems på ca. 17–20 m² og en skøn tagterrasse med udsigt over byens tage og den nærliggende park. Indretning: To store og lyse værelser Åbent...

Månedlig leje
8.995,-
Depositum
26.985,-
Størrelse
3 værelser - 92 m2