Ledige lejeboliger

Vi har 47 lejeboliger som matcher dine behov

Vis filtrering
2 værelses – Falen 31A, 1. tv – 5000 Odense C Falen 31A, 1. tv, 5000 Odense C

I det attraktive Vesterbrokvarter i Odense udlejes denne skønne 2-værelses lejlighed på 72 m², beliggende i en af koncernens smukkeste ejendomme. Lejligheden byder velkommen via en rummelig entré med adgang til alle boligens rum. Her får du et pænt badeværelse med bruseniche samt et lækkert køkken med hårde hvidevarer og plads til en mindre spiseafdeling....

Månedlig leje
6.283,-
Depositum
18.849,-
Størrelse
2 værelser - 70 m2
3 værelses – Skibhusvej 25, 3. sal – Odense C Skibhusvej 25, 3. sal., 5000 Odense C

I det eftertragtede Skibhuskvarter, centralt beliggende i Odense C, udlejes nu en indflytningsklar og nyistandsat 3-værelses lejlighed på 92 m², beliggende på 3. sal. Lejligheden har desuden en stor, anvendelig hems på ca. 17–20 m² og en skøn tagterrasse med udsigt over byens tage og den nærliggende park. Indretning: To store og lyse værelser Åbent...

Månedlig leje
8.995,-
Depositum
26.985,-
Størrelse
3 værelser - 92 m2
2 værelses – Østerled 7, st. th. – Odense C Østerled 7 st. th., 5000 Odense C

Beliggende på et roligt og attraktivt vænge udlejes denne lyse og velindrettede 2-værelses lejlighed på 68 m² i stueetagen. Lejligheden byder på et pænt køkken med hvidevarer samt et stort badeværelse med bruseniche. Derudover får du en rummelig og lys stue med god plads til både sofa- og spiseområde samt et dejligt soveværelse. Boligen har...

Månedlig leje
5.434,-
Depositum
16.302,-
Størrelse
2 værelser - 68 m2