Skibhusvej 147 B, 2. th., 5000 Odense C
Indflytning: 01. juni 2026
Månedlig leje
4.051,-
Forudbetalt leje
8.102,-
Depositum
12.153,-
Størrelse
1 værelser - 38 m2
  • Dørtelefon
  • Parkering
  • Vaskeri

1 værelses – Skibhusvej 147B, 2. th. – Odense C

Beliggende i et attraktivt kvarter i Odense C udlejes denne charmerende 1-værelses lejlighed på 38 m², beliggende på 2. sal i en mindre og hyggelig ejendom, tilbagetrukket fra Skibhusvej.

Lejligheden fremstår lys og indbydende med et lækkert nyere badeværelse med bruseniche samt et moderne køkken med alle hårde hvidevarer – herunder opvaskemaskine.

Det lyse opholdsrum giver gode indretningsmuligheder og skaber en hyggelig atmosfære.

Derudover er der dørtelefon, adgang til fælles vaskeri samt mulighed for parkering.

Leje pr. mdr. kr. 4.051,00 + varme kr. 500,00 + vand kr. 400,00

Depositum kr. 12.153,00.

Forudbetalt leje kr. 8.102,00.