Nyhøjen 106, 1. th, 5330 Munkebo
Indflytning: 01. juni 2026
Månedlig leje
4.296,98,-
Forudbetalt leje
-
Depositum
12.890,94,-
Størrelse
3 værelser - 76 m2

3 værelses – Nyhøjen 106, 1. th – Munkebo

Centralt beliggende i Munkebo – tæt på indkøbsmuligheder og hverdagens øvrige faciliteter – udlejes en skøn 3-værelses lejlighed på 76 m² beliggende på 1. sal.

Lejligheden byder på en rummelig entré med indbyggede skabe og elegante spots i loftet.

Det flotte højglanskøkken er udstyret med hårde hvidevarer og har plads til en hyggelig spisekrog.

Badeværelset fremstår pænt og funktionelt med klinker, bruseniche, gulvvarme og toilet.

Den store lyse stue har fransk altan, som giver et dejligt lysindfald, og boligen rummer desuden et godt soveværelse samt et ekstra værelse med mange anvendelsesmuligheder.

Lejligheden har flotte lakerede parketgulve, eget kælderrum samt mulighed for installation af egen vaskemaskine og tørretumbler.

Leje pr. mdr. kr. 4.296,98 + varme kr. 600,00 + vand kr. 400,00 + beboerrep. kr. 25,00.

Depositum kr. 12.890,94.